Stavba domu svépomocí



!Stavební deník

Stavební deník


www.domeceksnu.cz
       
Přidat do oblíbených

Načítám obsah...



Autor:
10661+6462 (184928)Daves (Administrátor)
  
Vytvořeno: 13.08.2012 - Změněno: 13.08.2012

Celkové náklady



Náklady na stavbu domu


Protože spoustu lidí zajímá jaké náklady jsou na stavbu domu, rozhodl jsem se je zveřejnit.

Poctivě zapisujeme každou korunu - neevidujeme účty za benzín a telefon.


Celkem
Celkem0






[ Odeslat známému | Verze pro tisk ]
Komentáře

Opiš tento kód (čtyři číslice): do tohoto pole
 01.11.2016 17:28:42 


Dobrý den, rozměr je 13x13.4m.


10661+6462 (184928)Daves (Administrátor)
  
 01.11.2016 14:28:41 


Dobrý den,můžu poprosit o velikost domečku v m2? Děkuji moc Markéta


Unregistered
 Re:Náklady03.12.2013 19:10:30 


Dobrý večer. Díky za komentář. Stropy u nás jsou skládané, tzn stropní trámce + stropní vložky + karisítě + beton. Tím je ta cena vyšší. Ale hlavní potíž je, že na faktuře za stropy jsem měl i část zdiva pro 2P, proto je zase nižší částka u 2P. A dál mi do stropů padají sádrokartony, CD profily. Zkusím to rozdělit na víc kategorií. Máte pravdu, že to je matoucí.

Stropy jsem opravil, nicméně 60 tisíc byl beton, 12 tisíc stála doprava stropů kamionem, v ceně jsou vlastně i věnce, protože jsou součástí stropu a veškeré železo do nich - třmínky. Také jsou v tom palety za 10000Kč, které jsou pak dobropisované někde souhrnně.

Cena za omítky sedí, jádro je multibat+písek, a následně HASIT 651 na zjemění a pak štuk HASIT 160. Obojího minimum, pouze milimetrové vrstvy (v souladu s návodem). Jen na to házení jádra padlo ukrutně času.

PS: přečetla si přes rameno, ještě než jsem stihl dopsat odpověď


10661+6462 (184928)Daves (Administrátor)
  
 Náklady03.12.2013 17:18:13 


Dobrý podvečer, díky za super stránky - věřím že jste dodal hodně lidem inspiraci a nebo (jako u mě) dokázal upřesnit nebo přehodnotit další postupy. Máme za sebou hrubou stavbu a hodně věcí si snažíme dělat svépomocí. Jsem docela překvapený z konečené ceny u některých fází stavby. Co počítáte do ceny stropů, že vás vyšly na 260 t.? Zdá se mě to opravdu hodně. Na druhou stranu nechápu jak jste se dokázaly dostat na tak pěknou cenu za omítky.

PS: vyřiďte přítelkyni/ženě že má u nás obrovský obdiv za to, co všechno na stavbě zvládla


Unregistered
Copyright 2001-2026
Materiál ze serveru domeceksnu.cz nesmí být publikován bez souhlasu autora.
David Spilka (Daves), tel.: 775 328 374, email: pošli email, ICQ: 109318615

Partneři